Życzenia na dzień dziecka

Przed nami wyjątkowe święto. Sprawdźcie nasze śmieszne życzenia z okazji Dnia Dziecka. To dobry pomysł, by pokazać dziecku że jest ważne i sprawić jemu radość.1 czerwca przypada Dzień Dziecka. Ten wyjątkowy czas najmłodsi spędzają zazwyczaj w gronie rodziny lub przyjaciół. Budzi same miłe wspomnienia także u starszych osób – kino, lody, różne atrakcje. Śmieszne życzenia z okazji Dnia Dziecka to sposób na ciekawą formę przekazania życzeń. Wybierz coś z naszych propozycji i już dziś wyślij je dziecku. Śmieszne wierszyki na dzień dziecka ucieszą i rozbawią najmłodszych. W odróżnieniu od banalnych formułek nasze propozycje są pełne humoru. Wystarczy skopiować je i pierwszego czerwca wysłać dziecku. Dzięki nim na twarzy malucha zagości uśmiech, a ten wyjątkowy dzień będzie niezapomniany.
Zbliża się najważniejsze święto dzieci. 1 czerwca tradycyjnie obchodzony jest Dzień Dziecka. Prawie na całym świecie organizowane są różne atrakcje, a wolny czas sprzyja wspólnym wypadom. Przygotowane przez nas wesołe wiersze dla dzieci mogą stać się wspaniałym pomysłem na niebanalne życzenia. Zarówno młodsze, jak i starsze dzieci lubią wierszyki, rymowanki. Wesołe wiersze dla dzieci wystarczy skopiować i przesłać do wybranej osoby. Bogaty wybór sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i będzie mógł sprawić radość dziecku.Warto pamiętać, że 1szego czerwca obchodzony jest Dzień Dziecka. Z pewnością zaplanowaliście już różne atrakcje na ten dzień, kupiliście prezenty, a czy pomyśleliście także o życzeniach? Wiersz na Dzień Dziecka to nasza propozycja, by złożenie życzeń nie było banalne i nudne.Gotowe teksty wystarczy skopiować i pierwszego czerwca na Dzień Dziecka przesłać maluchowi. Znajdziesz tutaj różne teksty, które będą odpowiednie dla dziecka w każdym wieku. Zapewnij mu również uśmiech w ten szczególny dzień w takiej formie.

Życzenia na dzień dziecka

Żebyś w każdym dniu czuł się jak dziecko

Tyle spokoju ile tylko potrzebujesz,
tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne,
tyle szczęścia, abyś nie oszalał z nadmiaru
i tyle smutku, aby równowaga zachowała
się po wsze czasy, zaś miłości ponad wszystko.

Niech Ci się spełnią pragnienia,
niech słonko zawsze Ci świeci,
przyjmij te skromne życzenia,
od kochających cię rodziców.

Kolorowych snów…
Uśmiechu od ucha do ucha…
Pięknych bajek na dobranoc…
Własnego pieska i kotka…
Co dzień nowych przygód…
Butów siedmiomilowych…
Gwiazdki z nieba…
Wspaniałych przyjaciół…
I wesołej rodzinki…

Córeczko moja mała, niech Ci gwiazdka z nieba mała; piosenkę zanuci, niech Ci chłopcy służą mocno kuci, niech na imprezach Cię podrywają, bo ty dla mnie jesteś małą damą.

Dzień dziecka życzenia

Syneczku mój miły, chcę by Cię dziewczynki lubiły, chcę abyś miał lepsze stopnie, no i kasy niech Ci przyrośnie.

Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok!

Idzie misio… Idzie słonik…
Idzie lalka… No i konik…
Wszyscy razem z balonami…
Z najlepszymi życzonkami…
Bo to dzień radosny wielce…
Masz juz jeden roczek więcej…

Z okazji Twojego dnia, kochany/a (imię),
za wczoraj i dziś – zawsze tak samo,
każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem
zdrowia , sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej
wdzięczności za wszystkie dla nas
trudy i starania składamy
dzisiaj podziękowania.

Wierszyki na dzień dziecka

Wszystkiego najlepszego dla szystkich dziecioof tych dużych i tych małych!!

Bądź dzieckiem jak najdłużej
jak dziecko baw się, śmiej
i kochaj tak jak dziecko
i serce dziecka zawsze miej!

Pierwszy czerwca dzień radosny
kwitną kwiatki, słońce świeci…
W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzę Tobie sercem całym
moc uśmiechu i radości
szczęścia, zdrowia, pomyślności.

Dzisiaj jest Dzień Dziecka – wielkie święto
mój maluchu uśmiechnięty.
Zawsze wesół, pełen werwy,
radosną minkę masz bez przerwy,
nasz maluszku ukochany
bądź nam zawsze tak wspaniały!

Życzenia dzień dziecka

Każdy z nas wie, że 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Nie bez powodu jest to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. Zwykle spędzany rodzinnie lub w gronie przyjaciół, z mnóstwem atrakcji sprawia, że wyczekujemy go z niecierpliwością. By był on jeszcze bardziej radosny proponujemy wam na Dzień Dziecka wierszyki.Na Dzień Dziecka wierszyki możecie wykorzystać jako życzenia. Dziecko, które je otrzyma na pewno zapamięta je bardziej, niż sztywne, standardowe „sto lat”. Przeczytajcie nasze propozycji i sprawcie, by ten dzień był jeszcze lepszy.Każde dziecko czeka 1szy czerwca. Niezależnie od kraju obchodzony jest wtedy Dzień Dziecka. Ten wyjątkowy czas warto spędzić w gronie rodziny lub przyjaciół. Cieplejsza pogoda sprzyja także wycieczkom. Jako miły dodatek proponujemy wam na Dzień Dziecka wiersz.Może on zostać użyty jako życzenia. Na Dzień Dziecka wiersz stanie się przyjemnym akcentem. Znajdziesz tutaj różne wiersze, które są adresowane dla dzieci. Bogata kolekcja sprawi, że będzie to niezapomniana pamiątka. Nie zapomnij ich wysłać lub podarować maluchowi w Dzień Dziecka.1 czerwca to dzień, na który czekają zarówno młodsze, jak i starsze dziecko. Obchodzony Dzień Dziecka ma na celu zwrócenie uwagi na różne kwestie dotyczące najmłodszych, ale także sprzyja zabawie. Przedstawiamy wam piękne życzenia dla dziecka od rodziców.Życzenia dla dziecka od rodziców to ważny element w tym dniu. Jeśli brakuje wam weny i chcecie sprawić, by słowa sprawiły przyjemność dziecku, skorzystajcie z naszych propozycji. Wystarczy je skopiować i wysłać, by wywołać uśmiech na twarzy malucha.Przedstawiamy wam wierszyk z okazji dnia dziecka. 1 czerwca każde dziecko ma swoje święto, warto więc by było jak najbardziej radosne. Prócz przygotowań wycieczek lub różnych atrakcji, zakupów prezentów, pamiętajcie o życzeniach. Są one nie tylko tradycją, ale także miłym akcentem w szczególnych momentach.Przeglądając wierszyk z okazji dnia dziecka z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego malucha. Mogą one posłużyć jako dodatek do kartki lub możliwość wysłania ich drogą internetową. Po prostu je skopiuj i 1szego czerwca drobnym gestem wywołaj uśmiech na twarzy dziecka.